15 тисяч гривень заплатить балансоутримувач житлових будинків за неподання інформації органу Комітету

Саме на таку суму Київське тервідділення АМКУ оштрафувало ПП «Обслуговуюча компанія «Наш дім» за неподання інформації тервідділенню АМКУ у встановлені головою територіального відділення строки.

ПП «ОК «Наш дім» є балансоутримувачем житлових будинків в м. Ірпінь Київської області, на фасадах яких було розміщено рекламні оголошення з інформацією, що може містити ознаки порушення ТОВ «І-Лан» законодавства про захист від недобросовісної конкуренції.
У зв’язку з наведеним, Київським тервідділенням у 2016 році було направлено на адресу ПП «ОК «Наш дім» вимогу про надання інформації  та копії документів, які необхідно було подати протягом 15-ти календарних днів з дня отримання вимоги.
Однак, як вказують антимонопольщики, підприємець інформацію їм так і не надав.

Також від ПП «ОК «Наш дім» на адресу відомства не надходило звернень чи клопотань щодо подовження строку надання інформації на вимогу, а також щодо роз’яснень питань, поставлених у цій вимозі.
Тервідділення АМКУ зазначає, що питання, зазначені у надісланій вимозі, не потребували збору, аналізу та опрацювання інформації від третіх осіб, а обсяг, порядок і строки подання інформації на вимогу були чітко у ній визначені.
Однак оскільки відповіді від підприємства так і не було, то Київське тервідділення АМКУ визнало дії ПП «Обслуговуюча компанія «Наш дім», які полягають у неподанні інформації на вимогу голови Відділення у встановлений головою територіального відділення строк, порушенням, передбаченим пунктом 13 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді неподання інформації територіальному відділенню Антимонопольного комітету України у встановлені головою територіального відділення строки.

За вчинення ж вказаного порушення антимонопольщики наклали штраф у розмірі до одного відсотка доходу (виручки) суб’єкта господарювання від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) за останній звітний рік, що передував року, в якому накладається штраф.

Рекомендовані публікації

Додати коментар