ADS LEGAL GROUP має що сказати про оскарження публічних закупівель

25 липня 2017 року Керівник практики конкурентного права юридичної компанії ADS LEGAL GROUP, Тетяна Руденко, під час прямого ефіру на телеканалі Еспресо TV розповідала про роботу системи ProZorro та про оскарження публічних закупівель в Антимонопольному комітеті України.

Вже рік як електронна система публічних закупівель прийшла на зміну паперовим державним тендерам. Тепер тендери стали відкритими та прозорими і будь-хто, зайшовши на сайт може ознайомитись з процесом проведення тієї чи іншої публічної закупівлі.

І хоч на сайті ProZorro як замовники так і учасники торгів можуть знайти всю необхідну інформацію для проведення тендеру, все ж консультація юриста, який досконально розуміється на цій темі, ніколи не буде зайвою.

Програма «Тендерна Україна», яка щотижня виходить в прямому ефірі на телеканалі Еспресо TV, піднімає актуальні питання щодо діяльності та вдосконалення системи ProZorro і цього разу учасником програми став представник ADS LEGAL GROUP, який поділився своїм досвідом та відповів на актуальні питання щодо системи оскарження закупівлі в антимонопольному відомстві України.

Переглянути відео можна за посиланням.

Рекомендовані публікації

Додати коментар