ADS_State_Aid. Фінансова підтримка Національного комплексу «Експоцентр України»

ADS_State_Aid. Фінансова підтримка Національного комплексу «Експоцентр України»

Зміст допомоги: Фінансова підтримка Національного комплексу «Експоцентр України» (для погашення податкового боргу Експоцентру (з урахуванням пені та штрафних санкцій).

Обcяг: Чітко не визначено. Може сягати 24,9 млн грн.

Статус: Постановою КМУ від 28.03.2018 № 227 затверджено Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки Національного комплексу «Експоцентр України». Відповідні кошти передбачені Законом про Державний бюджет України на 2018 рік.

Надавач: Державне управління справами.

Отримувач: Національний комплекс «Експоцентр України».

Ризики для конкуренції: Після 02.08.2017, надання нової державної допомоги без попереднього отримання рішення АМКУ про її допустимість для конкуренції заборонено Законом. Така допомога є незаконною. Незаконна державна допомога підлягає поверненню (підприємствами – отримувачами) у повному обсязі.

Надання державної допомоги, яка надає невиправдані переваги для здійснення господарської діяльності одному з учасників ринку, спотворює конкуренцію та послаблює позицію конкурентів.

Отримавши додаткові ресурси не від господарської діяльності, підприємство отримає додаткові можливості для утиснення конкурентів, в тому числі через власну цінову політику.

Рекомендовані публікації

Додати коментар