ADS_State_Aid. Фінансова підтримка збуту авіаційної техніки вітчизняного виробництва

ADS_State_Aid. Фінансова підтримка збуту авіаційної техніки вітчизняного виробництва

Зміст допомоги: Державна фінансова підтримка збуту авіаційної техніки вітчизняного виробництва через механізм здешевлення кредитів шляхом часткової компенсації ставки за кредитами комерційних банків, залученими суб’єктами господарювання у національній валюті для закупівлі такої техніки.

Обсяг: Не визначено.

Статус: Захід державної допомоги діє з 01.01.2013 до 01.01.2025. Постановою КМУ від 10.05.2018 № 349 до переліку отримувачів допомоги (39 підприємств) включено ще 3 підприємства.

Надавач: Міністерство економічного розвитку і торгівлі.

Отримувач: ПАТ «НВО «Київський завод автоматики», ТОВ «Авіаремонтне підприємство «УРАРП», ТОВ «Гідробест».

Ризики для конкуренції: Державна допомога, яка існувала станом на 02.08.2017 має бути повідомлена до АМКУ у термін до 02.08.2018. АМКУ має здійснити оцінку її допустимості для конкуренції. В іншому разі, державна допомога, повідомлення про яку не надіслано у встановленому порядку до Комітету, може бути визнана незаконною. Незаконна державна допомога підлягає поверненню (підприємствами – отримувачами) у повному обсязі.

Пропозиції щодо внесення змін до умов чинної державної допомоги підлягають повідомленню до АМКУ, зокрема у разі, якщо вони стосуються обсягу та отримувачів державної допомоги. Комітет має здійснити оцінку її допустимості для конкуренції.

Надання державної допомоги без попереднього отримання рішення АМКУ про її допустимість заборонено Законом. Незаконна державна допомога підлягає поверненню (підприємствами – отримувачами) у повному обсязі.

Рекомендовані публікації

Додати коментар