ADS_State_Aid. Погашення кредиторської заборгованості

ADS_State_Aid. Погашення кредиторської заборгованості

Зміст допомоги: Погашення кредиторської заборгованості, яка обліковується за ДП «Національна кінематека України» (колишній «Київнаукфільм»).

Обсяг: 9 283 грн.

Статус: Розпорядженням КМУ від 04.07.2018 № 461-р доручено Міністерству культури з метою запобігання банкрутству забезпечити погашення кредиторської заборгованості, яка обліковується за державним підприємством «Національна кінематека України» в сумі 9 283 тис. гривень, за рахунок коштів загального фонду державного бюджету, передбачених за програмою 1806030 «Державна підтримка кінематографії» на 2018 рік.

Надавач: Кабінет Міністрів України.

Отримувач(і): ДП «Національна кінематека України».

Ризики для конкуренції:

Після 02.08.2017, надання нової державної допомоги без попереднього отримання рішення АМКУ про її допустимість для конкуренції заборонено Законом. Така допомога є незаконною. Незаконна державна допомога підлягає поверненню (підприємствами – отримувачами) у повному обсязі.

Наданню державної допомоги на відновлення платоспроможності суб’єктів господарювання має передувати звернення щодо такої допомоги до Антимонопольного комітету України.

При цьому, АМКУ має здійснити оцінку допустимості такої допомоги для конкуренції, керуючись, зокрема, Постановою Кабінету Міністрів України від 31.01.2018 № 36 «Про затвердження критеріїв оцінки допустимості державної допомоги на відновлення платоспроможності та реструктуризацію суб’єктів господарювання».

Рекомендовані публікації

Додати коментар