ADS_State_Aid. Постачання на митній території України електромобілів

ADS_State_Aid. Постачання на митній території України електромобілів

Зміст допомоги: Звільнення від оподаткування ПДВ операцій із ввезення на митну територію України та з постачання на митній території України електромобілів.

Обсяг: Не визначено.

Статус: У Верховній раді України зареєстровано проект Закону України від 27.06.2018 № 8487-1 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо стимулювання розвитку ринку транспортних засобів», яким передбачено, зокрема, продовження терміну дії податкової пільги (звільнення від оподаткування податком на додану вартість операцій із ввезення на митну територію України та з постачання на митній території України транспортних засобів, оснащених виключно електричними двигунами (одним чи декількома), що зазначені у товарній підкатегорії 8703 90 10 10 згідно з УКТ ЗЕД (в тому числі вироблених в Україні), до 31.12.2020.

Згідно з пунктом 64 Підрозділу 2 Розділу ХХ Податкового кодексу України (у чинній редакції), термін дії цієї податкової пільги завершиться 31.12.2018.

Надавач: ДФС України.

Отримувач(і): Підприємства, що здійснюють операції із ввезення на митну територію України та з постачання на митній території України електромобілів.

Ризики для конкуренції: Після 02.08.2017, надання нової державної допомоги без попереднього отримання рішення АМКУ про її допустимість для конкуренції заборонено Законом. Така допомога є незаконною. Незаконна державна допомога підлягає поверненню (підприємствами – отримувачами) у повному обсязі.

Пропозиції щодо внесення змін до умов чинної державної допомоги підлягають повідомленню до АМКУ, зокрема у разі, якщо вони стосуються терміну дії програми державної допомоги. Комітет має здійснити оцінку її допустимості для конкуренції.

Надання державної допомоги без попереднього отримання рішення АМКУ про її допустимість заборонено Законом. Незаконна державна допомога підлягає поверненню (підприємствами – отримувачами) у повному обсязі.

Рекомендовані публікації

Додати коментар