ADSтендер. Питання щодо можливої підробки документів не належить до компетенції Органу оскарження

ADSтендер. Питання щодо можливої підробки документів не належить до компетенції Органу оскарження

До Постійно діючої адміністративної колегії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель звернулось ТОВ «Медвельт», яке повідомляло, що Замовник – Комунальна міська клінічна лікарня швидкої медичної допомоги м. Львова, порушив порядок проведення процедури закупівлі медичних матеріалів: лот 1 – медичні матеріали для лікування серцево-судинних захворювань, лот 2 – медичні матеріали для лікування судинно-мозкових захворювань.

Очікувана вартість – 3 736 670,00 грн.

Скаржник просив зобов’язати Замовника скасувати рішення про визначення ТОВ «Амаркорд» за лотом № 1 та ТОВ «П’ЯТИЙ ЕЛЕМЕНТ МЕДІКА» за лотом № 2 переможцями процедури закупівлі.

Скаржник зазначив, що учасником ТОВ «Амаркорд» у якості інструкції до набору для проведення коронарографії надано документ, якого немає в жодному з офіційних джерел виробника Boston Scientific Corporation.

Скаржник зауважив, що на різні процедури закупівлі з аналогічним предметом закупівлі ТОВ «Амаркорд» надавались різні варіанти інструкцій.

На думку Скаржника, зазначене може свідчити про підробку документів, наданих ТОВ «Амаркорд» у складі тендерної пропозиції.

Крім того Скаржник зазначив, що у тендерній пропозиції ТОВ «П’ЯТИЙ ЕЛЕМЕНТ МЕДІКА» пропонується до постачання «Пристрій для вилучення Trevo» виробництва Boston Scientific Corporation. В переліку продукції виробництва Boston Scientific Corporation немає товару (або його аналогу), який би відповідав медико-технічним вимогам Замовника за позицією 8 лоту № 2 «Нейромоделюючий пристрій для тромбоекстракції».

За твердженням Скаржника, у складі тендерної пропозиції ТОВ «П’ЯТИЙ ЕЛЕМЕНТ МЕДІКА» запропонований пристрій для вилучення Trevo є продукцією виробництва Stryker Neurovascular. Отже, учасник вводить в оману Замовника, надавши йому завідомо неправдиві дані.

Позиція Колегії АМКУ (рішення № 7796-р/пк-пз від 06.11.2017)

Відповідно до абзацу другого статті 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Питання щодо можливої підробки документів та надання завідомо неправдивих даних під час проведення процедури закупівлі не відноситься до компетенції Органу оскарження.

У зв’язку з цим Колегія АМКУ не розглядала скаргу в зазначених частинах.

Рекомендовані публікації

Додати коментар