ADSтендер. Відсутність листа-згоди на обробку персональних даних одного з працівників стала причиною скасування рішення

ADSтендер. Відсутність листа-згоди на обробку персональних даних одного з працівників стала причиною скасування рішення

До Постійно діючої адміністративної колегії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель звернулось ТОВ «Проектно-Технічний Центр», яке повідомляло, що Замовник – територіальне управління Державної судової адміністрації України у Полтавській області, порушив порядок проведення процедури закупівлі арочних металодетекторів (11 шт.).

Очікувана вартість – 800 000,00 грн.

Скаржник не погоджувався з рішенням Замовника щодо відхилення його тендерної пропозиції та із рішенням про визначення ТОВ «НТК «ТЕХНОЛОГІЇ БЕЗПЕКИ» Переможцем процедури закупівлі, зокрема, обґрунтовуючи це наступним.

  1. Скаржник повідомив, що тендерна пропозиція Переможця містить статут, який було затверджено протоколом. Проте, у складі тендерної пропозиції не завантажено «Опис документів, що надаються юридичною особою державному реєстратору для проведення реєстраційної зміни», тобто не надано усіх необхідних документів, які вимагає Замовник.
  2. Окрім іншого, Скаржник зазначив, що ТОВ «НТК «ТЕХНОЛОГІЇ БЕЗПЕКИ» у складі тендерної пропозиції завантажило довідку «Працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід» із зазначенням 4 працівників. Проте, не завантажено лист-згоду на обробку персональних даних одного з працівників.

Позиція Колегії АМКУ (рішення № 11460-р/пк-пз від 08.11.2018)

  1. Відповідно до тендерної документації, документ з тендерною пропозицією подається в електронному вигляді шляхом заповнення електронних форм з окремими полями, де зазначається інформація про ціну, інші критерії оцінки (у разі їх установлення Замовником), та завантаження файлів у форматі pdf, зокрема, з копією статуту в повному обсязі або положення, або іншого установчого документу.

У разі, якщо державна реєстрація установчого документу чи змін до нього, була здійснена після 13.12.2015, додатково необхідно надати копію «Опису документів, що надаються юридичною особою державному реєстратору для проведення реєстраційної зміни» з відповідним кодифікатором реєстраційної дії в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

У складі тендерної пропозиції Переможця міститься статут, затверджений протоколом загальних зборів учасників від 27.04.2017 № 27/04/17.

Проте, у складі тендерної пропозиції Переможця відсутня копія опису документів, що надаються юридичною особою державному реєстратору для проведення реєстраційної зміни, що не відповідає умовам тендерної документації в цій частині.

  1. Відповідно до тендерної документації, документ з тендерною пропозицією подається в електронному вигляді шляхом заповнення електронних форм з окремими полями, де зазначається інформація про ціну, інші критерії оцінки (у разі їх установлення Замовником), та завантаження файлів у форматі pdf, зокрема, із згодою на обробку, збирання, зберігання, поширення та доступ до персональних даних від осіб, інформація про яких зазначена у довідці про наявність працівників відповідної кваліфікації. Згода має бути надана для потреб Замовника.

У складі тендерної пропозиції Переможця міститься довідка про працівників відповідної кваліфікації, в якій Переможець вказав про наявність у нього працівників: Бікбулатова С.Ю., Бойка О.В., Левченка С.М., Платоненка А.В.

Разом з тим, у складі тендерної пропозиції Переможця відсутній лист-згода на обробку персональних даних Бікбулатова С.Ю., що не відповідає умовам тендерної документації в цій частині.

Колегія АМКУ встановила, що тендерна пропозиція Скаржника не відповідала умовам тендерної документації та була правомірно відхилена Замовником із підстав, зазначених у протоколі. А також, що тендерна пропозиція Переможця не відповідала умовам тендерної документації та мала бути відхилена Замовником на підставі вимог статті 30 Закону України «Про публічні закупівлі».

Таким чином, Орган оскарження зобов’язав Замовника скасувати рішення про визначення ТОВ «НТК «ТЕХНОЛОГІЇ БЕЗПЕКИ» переможцем процедури закупівлі.

Рекомендовані публікації

Додати коментар