ADSтендер. Відсутність згоди на обробку персональних даних стала причиною відхилення тендерної пропозиції

ADSтендер. Відсутність згоди на обробку персональних даних стала причиною відхилення тендерної пропозиції

До Постійно діючої адміністративної колегії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель звернулось ТОВ «Переяслав-Молпродукт», яке повідомляло, що Замовник – Управління освіти і науки Броварської міської ради, порушив порядок проведення процедури закупівлі молока рідкого, пастеризованого у кількості 397 000 л. та згущеного молока з цукром 8,2 % жиру, фасоване ж/б банку по 380 г.

Очікувана вартість – 8 992 080,60 грн.

Скаржник просив зобов’язати Замовника скасувати рішення про допущення до аукціону тендерної пропозиції ПП «Чілдрен-Продукт», виходячи з наступного.

  1. Скаржник, окрім іншого, повідомив, що учасник ПП «Чілдрен-Продукт» у складі своєї тендерної пропозиції не надав дозвіл на обробку персональних даних двох осіб.
  2. Також Скаржник зазначив, що учасником надано експлуатаційний дозвіл, що виданий на діяльність з виробництва та/або зберігання харчових продуктів тваринного походження.

Позиція Колегії АМКУ (рішення № 1217-р/пк-пз від 09.02.2018)

  1. Відповідно до пункту 1 розділу 3 тендерної документації учасник повинен надати лист-згоду на обробку, використання, поширення та доступ до персональних даних осіб (на кожного окремо), які надають свої персональні дані згідно з додатком 7 тендерної документації.

У складі тендерної пропозиції ПП «Чілдрен-Продукт» містяться:

– лист про працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідне знання та досвід, в якому вказана інформація про водіїв-експедиторів Скопича А.І. та Литовченка А.І.;

– копія посвідчення водія, виданого Скопичу А.І.;

– копія посвідчення водія, виданого Литовченку А.І.;

– лист, в якому вказано, що ПП «Чілдрен-Продукт» інформує про те, що Скопчик А.І., який працює в ПП «Чілдрен-Продукт» на посаді водія, не надає свою згоду на обробку персональних даних;

– лист, в якому вказано, що ПП «Чілдрен-Продукт» інформує про те, що Литовченко А.І., який працює в ПП «Чілдрен-Продукт» на посаді водія, не надає свою згоду на обробку персональних даних.

Таким чином, у складі тендерної пропозиції ПП «Чілдрен-Продукт» відсутні листи-згоди на обробку, використання, поширення та доступ до персональних даних водіїв-експедиторів Скопича А.І. та Литовченка А.І.

  1. Відповідно до пункту 16 додатку 3 тендерної документації учасник повинен у складі своєї тендерної пропозиції надати експлуатаційний дозвіл для потужностей (об’єктів) з виробництва, переробки та реалізації харчових продуктів.

У складі тендерної пропозиції ПП «Чілдрен-Продукт» міститься експлуатаційний дозвіл на діяльність з виробництва та/або зберігання харчових продуктів тваринного походження (потужності загального призначення – холодильний склад (незалежний автономний).

Отже, у тендерній пропозиції ПП «Чілдрен-Продукт» відсутній експлуатаційний дозвіл для потужностей (об’єктів) з виробництва, переробки та реалізації харчових продуктів.

Враховуючи вищенаведене, тендерна пропозиція ПП «Чілдрен-Продукт» не відповідала умовам тендерної документації.

Таким чином, Орган оскарження зобов’язав Замовника скасувати рішення про допущення до аукціону тендерної пропозиції ПП «Чілдрен-Продукт».

Рекомендовані публікації

Додати коментар