АМКУ досліджує ринок дистрибуції кінопродукції

АМКУ досліджує ринок дистрибуції кінопродукції

Комітет хоче з’ясувати стан конкуренції на ринку дистрибуції кінопродукції та дізнатись чи дотримуються його учасники законодавства про захист економічної конкуренції.

В Антимонопольному комітету України розглядається звернення стосовно можливих ознак порушення законодавства про захист економічної конкуренції в діях компанії «B&H Film Distribution», якій за повідомленням належить 50,4% ринку кінопрокату в Україні.

Так, Комітет із засобів масової інформації встановив:

«11 грудня 2017 року в Державному агентстві з питань кіно відбулася зустріч представників державних органів з кінодистрибуторами і кінопрокатниками з приводу особливостей прокату українських національних фільмів. Представники державних інституцій закликали гравців ринку не обмежувати прокат фільму Ахтема Сеітаблаєва «Кіборги», який вийшов на екрани 7 грудня 2017 року і з цього тижня конкуруватиме з голлівудським блокбастером «Зоряні війни: Останні джедаї», що виходить на екрани 14 грудня 2017 року».

Таким чином, з метою визначення стану конкуренції на ринку дистрибуції кінопродукції та контролю за дотриманням його учасниками законодавства про захист економічної конкуренції, Комітет і вирішив провести перевірку дій суб’єктів господарювання – учасників ринку.

У свою чергу відомство просить всіх небайдужих за наявності інформації, яка може допомогти в проведенні перевірки, надсилати її на електронну адресу: vap@amcu.gov.ua або на поштову адресу Комітету: 03680, м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 45.

Рекомендовані публікації

Додати коментар