АМКУ дозволив вихід на ринок нового продукту

АМКУ дозволив вихід на ринок нового продукту

За висновками антимонопольщиків, інформація на упаковці нового рибного снекового продукту не буде містити ознак порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції.

Так, до антимонопольного відомства України за рекомендаційними роз’ясненнями звернулось товариство з обмеженою відповідальністю, яке є виробником снекової продукції, що реалізується на території України.

Суб’єкт господарювання хотів отримати від Комітету висновки у формі рекомендаційних роз’яснень щодо відповідності його дій положенням статті 15-1 Закону України «Про захист від недобросовісної конкуренції», а саме: чи відповідатиме його нова рибна снекова продукція – «палочки лососевые солёно-сушеные» (мовою оригіналу), положенням законодавства про захист від недобросовісної конкуренції.

Товариство подало до АМКУ макет упаковки продукту, де на лицьовій стороні, зокрема, розміщено зображення берегової лінії зліва та справа, посередині зображено водойму з кораблем, а нижче розміщено позначення «ПАЛОЧКИ ЛОСОСЕВЫЕ солено-сушеные», виконане великими літерами синього кольору, які легко прочитати. На зворотній же частині макета розміщено інформацію про склад товару.

У свою чергу суб’єкт господарювання надав до Комітету відповідні документи, які підтверджували, що продукція буде вироблятися з фаршу, який складається з лосося замороженого механічно обробленого, а рецептура і виготовлення продукту відповідатиме заявленим на упаковці технічним умовам.

Відповідно АМКУ, керуючись Законом України «Про захист від недобросовісної конкуренції» та врахувавши документи подані суб’єктом господарювання, визначив, що дії товариства щодо випуску рибної снекової продукції «палочки лососевые солёно-сушеные» у представленій відомству упаковці не будуть містити ознаки порушення, передбаченого статтею 15-1 Закону України «Про захист від недобросовісної конкуренції».

Зазначимо, що вказані висновки АМКУ надає виключно в межах і на підставі наданої товариством інформації та доданих до неї документів.

Рекомендовані публікації

Додати коментар