АМКУ не може порушувати закон, закривши засідання Колегії

АМКУ не може порушувати закон, закривши засідання Колегії

Суб’єкт оскарження, замовник мають право взяти участь у розгляді скарги, у тому числі шляхом застосування телекомунікаційних систем в інтерактивному режимі реального часу.

Це закріплено частиною 6 статті 18 Закону України «Про публічні закупівлі». Розгляд скарги є відкритим, усі бажаючі можуть бути присутніми на розгляді. Особи, присутні на розгляді, можуть використовувати засоби фото-, відео- та звукозапису. Рішення, прийняте органом оскарження, проголошується прилюдно.

Тобто, Законом України «Про публічні закупівлі» закріплене право, як скаржника так і замовника брати участь у розгляді скарги.

Однак, на підставі Розпорядження Антимонопольного комітету України № 2-рп від 17.03.2020 року всіх скаржників та замовників позбавили права бути присутнім під час розгляду скарги та відстоювати свою позицію по суті скарги, надавати роз’яснення та додаткові матеріали, які для з’ясування викладених у скарзі питань часто вимагає Постійно діюча адміністративна колегія з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель (далі Колегія).

Читайте далі за посиланням:

https://blog.liga.net/user/klarina/article/36214

Рекомендовані публікації

Додати коментар