АМКУ ОБГОВОРЕНІ ПРОБЛЕМНІ ПИТАННЯ РИНКІВ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ

Двадцять сьомого липня відбулось засідання робочої групи з моніторингу продовольчих ринків Міністерства аграрної політики України, на якому разом з представниками АМКУ і Міністерства економічного розвитку і торгівлі України були обговорені питання екологічної та органічної сертифікації і маркування харчових продуктів.

АМКУ досліджуються питання стосовно недобросовісності позначень «ЕКО», «Органічне» на упаковках/етикетках продукції та товарів.

Так, виробники на своїх продуктах та товарах розміщують інформацію щодо їх екологічності та органічності при відсутності відповідних підтвердних документів такої інформації.

Враховуючи те, що за порушення у вигляді поширення інформації, що вводить в оману, Антимонопольний комітет України може накласти штрафні санкції у розмірі до 5 відсотків річного доходу (виручки), звертаємо вашу увагу на обов’язковість проходження відповідних фахових експертиз та досліджень перед розробкою та оновленням упаковок ваших продуктів та товарів.

Перед тим, як зазначати інформацію про екологічність та органічність продукції та товарів, необхідно отримати результати проведених фахових досліджень, які надаватимуть вам право зазначати на товарах та продуктах позначення «ЕКО» та «Органічне».

Категорії: АМКУ

Рекомендовані публікації

Додати коментар