АМКУ ОШТРАФУВ ПАТ БАНК «КОНТРАКТ» НА СУМУ, ЩО ДОРІВНЮЄ ОДНОМУ НЕОПОДАТКОВУВАНОМУ МІНІМУМУ ДОХОДІВ ГРОМАДЯН

Вчора АМКУ було оштрафоване ПАТ Банк «Контракт» на 17 грн. Такі штрафні санкції зумовлені тим, що банківська установа знаходиться на стадії ліквідації. Як повідомив АМКУ, з метою уникнення зменшення розмірів грошових коштів, які необхідно виплатити вкладникам за результатами ліквідації банку, через накладення Комітетом штрафу, штраф було визначено на такому символічному рівні.

ПАТ Банк «Контракт» порушило законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді подадання інформації в неповному обсязі на вимогу державного  уповноваженого Комітету у встановлений ним строк.

Антимонопольним законодавством передбачений обов’язок суб’єктів господарювання, об’єднань, органів влади, органів місцевого самоврядування, органів адміністративно-господарського управління та контролю, інших юридичних осіб, їх структурних підрозділів, філій, представництв, їх посадових осіб та працівників, фізичних осіб надавати на вимоги органів АМКУ відповідні витребувані документи і матеріали.

За інформаційні порушення антимонопольного законодавства у вигляді неподання інформації АМКУ у встановлені строки, подання інформації в неповному обсязі, подання недостовірної інформації передбачений розмір досить немалих штрафних санкцій – до 1% річного доходу.

Наша компанія готова надати послуги з підготовки відповідей на вимоги та запити Антимонопольного комітету України та, у разі наявності вже відкритих проваджень у вигляді інформаційних порушень, допомогти знизити ризики максимальних штрафних санкцій у таких справах.

Категорії: АМКУ

Рекомендовані публікації

Додати коментар