АМКУ оштрафував ПАТ «Київстар»

АМКУ оштрафував ПАТ «Київстар»

Мобільний оператор порушив законодавство про захист економічної конкуренції.

У квітні 2017 року Комітет вже надавав товариству обов’язкові для розгляду рекомендації щодо встановлення ціни (тарифу) на послугу зі здійснення абонентами власної мережі вихідних дзвінків на телефонні номери абонентів фіксованого зв’язку України на економічно обґрунтованому рівні шляхом зміни певних тарифних планів та/або впровадження нових тарифних планів, в яких ціна (тариф) на послугу зі здійснення абонентами власної мережі вихідних дзвінків на телефонні номери абонентів рухомого (мобільного) зв’язку буде прирівняна до ціни (тарифу) на послугу зі здійснення абонентами власної мережі вихідних дзвінків на телефонні номери абонентів фіксованого зв’язку України.

У свою чергу ПАТ «Київстар» повідомило відомство про виконання цих рекомендацій та про запуск ним тарифів, в яких зменшується розцінка для дзвінків на стаціонарні телефони.

Однак цього разу антимонопольне відомство оштрафувало ПАТ «Київстар» на 54 тис. 400 грн за порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

Як зазначає Комітет, товариство оштрафоване за неподання інформації Антимонопольному комітету України на вимогу державного уповноваженого Комітету у встановлений ним строк.

Рекомендовані публікації

Додати коментар