АМКУ оштрафував ПрАТ «Славутський солодовий завод» на півмільйона гривень

АМКУ оштрафував ПрАТ «Славутський солодовий завод» на півмільйона гривень

Товариству доведеться заплатити 510 000 грн за здійснення концентрацій без отримання відповідних дозволів Антимонопольного комітету України.

Так, нещодавно АМКУ визнав, що ПрАТ «Славутський солодовий завод» (с. Крупець, Славутський р-н, Хмельницька обл.) вчинило два порушення, передбачені пунктом 12 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді здійснення концентрацій шляхом набуття контролю над активами елеваторів, які забезпечують діяльність зі зберігання солоду та зернових культур, знаходяться в м. Харків і м. Чернігів, та належать ПАТ «САН ІнБев Україна» (м. Київ), без отримання відповідних дозволів органів Антимонопольного комітету України, наявність яких була необхідною.

За це відомство і оштрафувало товариство відповідно до норм чинного законодавства.

Проте, як зазначає Комітет, оскільки такі концентрації не призвели до монополізації чи суттєвого обмеження конкуренції на товарних ринках України, то АМКУ і надав дозволи ПрАТ «Славутський солодовий завод» на набуття контролю над активами елеваторів, які забезпечують діяльність зі зберігання солоду та зернових культур, знаходяться в м. Харків і м. Чернігів, та належать ПАТ «САН ІнБев Україна».

Рекомендовані публікації

Додати коментар