АМКУ повідомив про початок дослідження на ринку реалізації арештованих активів на електронних торгах

АМКУ повідомив про початок дослідження на ринку реалізації арештованих активів на електронних торгах

Антимонопольний комітет України досліджує питання дотримання вимог законодавства про захист економічної конкуренції під час організації Національним агентством України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, конкурсного відбору юридичної особи, яка здійснюватиме реалізацію арештованих активів на електронних торгах.

За інформацією асоціації «Біржові та електронні майданчики», на електронні поштові адреси організаторів торгів (електронних майданчиків) 06 жовтня 2017 року Національним агентством було надіслано запрошення до участі в конкурсі з повідомленням про необхідність подачі повного пакету документів до 11 жовтня 2017 року на паперових носіях інформації, а копії таких матеріалів, виготовлених шляхом сканування, – на електронну адресу.

Електронні майданчики вказують на надто короткий проміжок часу для підготовки та направлення конкурсної документації, що може призвести до обмеження конкуренції під час проведення конкурсного відбору, а також на наявність у документації конкурсних торгів дискримінаційних критеріїв.

На офіційному веб сайті Національного агентства з розшуку активів зазначено, що термін для надання інформації, документів, матеріалів та відомостей для участі у відборі юридичної особи, яка здійснюватиме реалізацію арештованих активів на електронних торгах, продовжено до 17 жовтня 2017 року.

Метою ж проведення вказаного дослідження є встановлення відповідності вимогам законодавства про захист економічної конкуренції порядку проведення конкурсного відбору суб’єктів господарювання – електронних майданчиків, які будуть здійснювати реалізацію арештованих активів на електронних торгах.

За наявності у суб’єктів господарювання інформації, яка може бути використана Комітетом під час зазначеного дослідження, відомство пропонує, надіслати її до 27.11.2017 на електронну адресу: vap@amcu.gov.ua.

Рекомендовані публікації

Додати коментар