АМКУ припинив розгляд скарги учасника. ДП НАЕК “Енергоатом” відмінило процедуру закупівлі вартістю понад 51 мільйон гривень

Державне підприємство «НАЕК «Енергоатом» 25.05.2017 оголосило про проведення процедури закупівлі послуг щодо дослідження та розробки в галузі енергетики з очікуваною вартістю 51 755 600,35 гривень.

Через невідповідність умовам тендерної документації були відхилені дві пропозиції з трьох поданих – пропозиції НТК «Інституту електрозварювання імені Є.О Патона» НАН України та a.s. UJV Rez, про що зазначено в протоколі від 11.07.2017. Отже, до аукціону було допущено лише одного учасника – ТОВ «ІПП-ЦЕНТР».

Відповідно до частини першої статті 31 Закону України «Про публічні закупівлі» замовник відміняє торги у разі допущення до оцінки менше двох тендерних пропозицій, а тому торги із закупівлі згаданих вище послуг були відмінені.

17.07.2017 НТК «Інститут електрозварювання імені Є.О. Патона» НАН України звернувся до Постійно діючої адміністративної колегії Антимонопольного комітету України з вимогою скасувати рішення про відхилення своєї пропозиції. Скарга не містила інформації щодо відміни процедури закупівлі, а лише оскаржувалось рішення замовника про відхилення тендерної пропозиції скаржника.

Враховуючи те, що торги були відмінені, а рішення замовника про відміну процедури закупівлі НТК «Інститут електрозварювання імені Є.О. Патона» НАН України не оскаржував, то Колегією АМКУ було припинено розгляд скарги.
Відповідно до частини п’ятої статті 18 Закону України «Про публічні закупівлі» орган оскарження приймає рішення про припинення розгляду скарги в разі, якщо замовником прийнято рішення про відміну торгів чи визнання їх такими, що не відбулися, крім випадку оскарження будь-якого з цих рішень.

Рекомендовані публікації

Додати коментар