АМКУ пропонує суттєві зміни в процедурі розгляду скарг в сфері публічних закупівель

АМКУ пропонує суттєві зміни в процедурі розгляду скарг в сфері публічних закупівель

Фахівці компанії ADS Legal Group взяли участь у обговорені проекту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі» та деяких інших законів України щодо удосконалення роботи Уповноваженого органу оскарження в сфері публічних закупівель».

Вчора Антимонопольний комітет України у вигляді концепції та проекту змін до законодавства презентував своє бачення подальшого вдосконалення системи оскарження публічних закупівель.

Із нововведень, які відзначили спеціалісти нашої компанії, найбільш вагомими та суттєвими є зміни, що стосуються фаховості та складу Колегії з розгляду скарг, а також які направленні на урегулювання проблемних питання, що виникають в самій системі розгляду скарг.

А саме, Комітет пропонує створити комісію з розгляду скарг до якої будуть входити не лише юристи та економісти, а й фахівців технічних спеціальностей.

Це в майбутньому дасть більш предметне розуміння органом оскарження суті скарг, які находять до відомства.

Також цікавою і вагомою була пропозиція щодо створення можливості віддаленої та особистої участі у розгляді скарг за допомогою відеозв’язку й електронного цифрового підпису для авторизації.

Зі свого боку фахівці компанії ADS Legal Group відзначили, що запропоновані зміни до законів не вирішують всіх існуючих на цей час проблем з якими стикаються як скаржники, так і сам Комітет.

Рекомендовані публікації

Додати коментар