АМКУ просить допомогти йому в проведенні дослідження

АМКУ просить допомогти йому в проведенні дослідження

Антимонопольний комітет України розглядає звернення суб’єктів господарювання в частині незаконного, на їх думку, стягнення УДП «Укрінтеравтосервіс» плати за письмову інформацію вагових параметрів у пунктах пропуску Чоп-Тиса, Дяково, Ужгород, сервісній зоні «Тиса», а також за проїзд через сервісну зону до пункту пропуску Чоп-Тиса на державному кордоні з Угорщиною.

За інформацією заявників, на вагових комплексах у пунктах пропуску Чоп-Тиса, Ужгород, Дяково та в сервісній зоні «Тиса», які належать УДП «Укрінтеравтосервіс» в особі філій УДП «Укрінтеравтосервіс-Закарпаття», з перевізників стягуються кошти за видачу письмової інформації вагових параметрів транспортних засобів у розмірі 50 грн за одиницю, та користування сервісною зоною з першої хвилини заїзду в розмірі 90 грн.

З метою прискорення збирання даних, Комітет просить зацікавлених осіб надсилати інформацію, яка може бути використана АМКУ під час цього дослідження, на електронну адресу: vap@amcu.gov.ua, або на поштову адресу Комітету: 03680, м. Київ, вул. Митрополита Липківського, 45.

Рекомендовані публікації

Додати коментар