АМКУ проводить опитування щодо справи про концентрацію на ринку цукру

Антимонопольне відомство наприкінці вересня поточного року розпочало розгляд справ:

  • про концентрацію у вигляді придбання ТОВ «Радехівський цукор» (с. Павлів, Радехівський р-н, Львівська обл.) виробничого обладнання (бурякорізки та ін.) відповідно до проекту договору, доданого до заяви.
  • про концентрацію у вигляді придбання ТОВ «Радехівський цукор» (с. Павлів, Радехівський р-н, Львівська обл.) виробничого обладнання (пресу для жому, бурякомийки та ін.) відповідно до проекту договору, доданого до заяви.
  • про концентрацію у вигляді придбання ТОВ «Радехівський цукор» (с. Павлів, Радехівський р-н, Львівська обл.) виробничого обладнання (сортувальної установки Ш1-ПУХ та установки гідропневматичного підіймання буряків Ш25-ППБ та ін.) відповідно до проекту договору, доданого до заяви.

ТзОВ «Радехівський цукор» здійснює діяльність із переробки цукрового буряку та реалізації цукру.

Вказані концентрації забезпечать ТзОВ «Радехівський цукор» можливість здійснювати діяльність з переробки цукрового буряку та виробництва цукру на Хоростківському, Збаразькому та Козівському виробництвах, які знаходяться в Тернопільській області.

Тобто вказані концентрації відбуваються на ринках послуг з переробки цукрових буряків, цукру.

З метою прискорення збирання даних щодо стану задіяних ринків, відомство просить висловити свої зауваження і міркування щодо зазначених концентрацій та оцінки їх впливу на відповідні ринки.

Обґрунтовану інформацію можна надіслати на електронну адресу: concentrations@amcu.gov.ua

Рекомендовані публікації

Додати коментар