АМКУ проводить опитування щодо стану конкуренції на лотерейному ринку

Антимонопольний комітетом України розпочав дослідження з метою визначення стану конкуренції на ринку з випуску та проведення лотерей.

«Міністерством фінансів України розроблено проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з випуску та проведення лотерей та встановлення розміру плати за видачу ліцензії на провадження господарської діяльності з випуску та проведення лотерей» (проект постанови КМУ).

Однак цей проект Постанови не було погоджено з Антимонопольним комітетом України. У свою чергу за результатами здійсненого аналізу Комітет встановив, що критерії до ліцензіатів (здобувачів ліцензії) в проекті постанови не можуть бути визнані об’єктивними, при цьому державним банкам надаються переваги порівняно з іншими ліцензіатами (здобувачами ліцензії) в отриманні ліцензії на провадження господарської діяльності з випуску та проведення лотерей, що може мати негативний вплив на стан конкуренції на ринку. Аналогічні критерії до операторів державних лотерей встановлені в Законі України «Про державні лотереї в Україні».

Водночас, як зазначає відомство, до Комітету надходять численні звернення щодо можливої монополізації лотерейного ринку.

За наявності у суб’єктів господарювання інформації, яка може бути використана Комітетом під час зазначеного дослідження, АМКУ пропонує направити її до 17.07.2017 на електронну адресу : vap@amcu.gov.ua.

Рекомендовані публікації

Додати коментар