АМКУ проводить опитування впливу концентрацій на ринок природного газу України

Антимонопольний комітет України постійно здійснює контроль за концентраціями суб’єктів господарювання з метою запобігання монополізації товарних ринків України.

Так, у серпні поточного року АМКУ розпочав розгляд справ про концентрацію у вигляді:

 – придбання компанією «Technip France SA» (м. Курбевуа, Франція) частки в статутному капіталі ТОВ «ЛНЖ НОВА ІНЖИНІРИНГ» (м. Москва, Російська Федерація), що забезпечує перевищення 25 % голосів у вищому органі управління товариства;

 – набуття компанією «Technip France SA» разом з компанією «Linde AG» (м. Мюнхен, Німеччина) і акціонерним товариством «НИПИгазпереработка» (м. Тюмень, Російська Федерація) контролю над ТОВ «ЛНЖ НОВА ІНЖИНІРИНГ»;

 – набуття компанією «Linde AG» (м. Мюнхен, Німеччина) разом з компанією «Technip France SA» і акціонерним товариством «НИПИгазпереработка» контролю над ТОВ «ЛНЖ НОВА ІНЖИНІРИНГ».

Зазначені справи відкриті з метою проведення поглибленого дослідження впливу концентрацій на ринок природного газу України.

Відомство закликає за наявності у суб’єктів господарювання інформації, яка може бути використана Комітетом під час зазначеного дослідження, надіслати її до 10.10.2017 на електронну адресу: concentrations@amcu.gov.ua.

Вся отримана інформація буде опрацьована, перевірена та, за доцільності, врахована Комітетом при визначенні заходів, необхідних до вжиття за результатами дослідження.

Рекомендовані публікації

Додати коментар