АМКУ СХВАЛИВ ЗМІНИ ДО ПОРЯДКУ ПЕРЕОБЛАДНАННЯ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ

АМКУ здійснює державний контроль за додержанням законодавства про захист економічної конкуренції, захист інтересів суб’єктів господарювання та  споживачів  від його  порушень.

Разом з тим, органи влади зобов’язані сприяти розвитку конкуренції та не вчиняти будь-яких неправомірних дій, які можуть мати негативний вплив на конкуренцію.

Постановою Кабінету Міністрів України 21.07.2010 № 607 «Про затвердження Порядку переобладнання транспортних засобів» визначено дві спеціально уповноважені організації, які надають погодження на переобладнання транспортних засобів.

Це ДП «ДержавтотрансНДІпроект» та Центр безпеки дорожнього руху та автоматизованих систем при МВС (Головний сервісний центр при МВС України).

За результатом проведеного Комітетом дослідження об’єктивних причин неможливості надання послуги науково-технічної експертизи щодо погодження можливості переобладнання колісних транспортних засобів та їхніх складових частин іншими установами, організаціями та суб’єктами господарювання не виявлено.

Враховуючи необхідність забезпечення надання відповідних послуг на конкурентних засадах, Кабінет Міністрів України надав до АМКУ пропозиції щодо розширення переліку спеціально уповноважених організацій, що надають послуги науково-технічної експертизи щодо погодження можливості переобладнання колісних транспортних засобів та їхніх складових частин. Пропозиції були схвалені вчора Антимонопольним комітетом України.

Категорії: АМКУ

Рекомендовані публікації

Додати коментар