АМКУ ВІДМІНИВ ПРОЦЕДУРУ ЗАКУПІВЛІ КАПІТАЛЬНОГО РЕМОНТУ ДОРОГИ В ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Постійно діюча адміністративна колегія Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері державних закупівель встановила порушення Департаментом житлово-комунального господарства та будівництва Дніпропетровської ОДА процедури закупівлі “Капітальний ремонт дороги по вул. Комсомольська с. Наталівка Єлізаревської сільської ради Солонянського району Дніпропетровської області” та зобов’язала Департамент відмінити цю процедуру закупівлі.

До АМКУ в серпні оскаржувало дії Департаменту товариство з обмеженою відповідальністю “АфінаЦентр”. Скаржник вважав відхилення його пропозиції неправомірним та просив перевірити пропозицію конкурсних торгів переможця процедури закупівлі та зобов’язати замовника провести повторну оцінку пропозицій конкурсних торгів учасників.

У ході розгляду скарги Колегія АМКУ встановила дискримінаційних підхід Департаменту під час розгляду та оцінки пропозиції.

Так, пропозиція переможця процедури не відповідала вимогам документації та повинна була бути відхилена замовником.

Законодавством передбачена, зокрема, об’єктивна та неупереджена оцінка тендерних пропозицій та недискримінація учасників.

Департамент житлово-комунального господарства та будівництва Дніпропетровської ОДА допустив порушення процедури закупівлі, які на час прийняття Колегією рішення не можливо виправити. Процедура закупівлі капітального ремонту дороги повинна бути відмінена.

Разом з тим, Колегією встановлено, що пропозиція скаржника була відхилена правомірно.

Рекомендовані публікації

Додати коментар