АМКУ ВІДМІНИВ ПРОЦЕДУРУ ЗАКУПІВЛІ КИЇВПАСТРАНСУ

Постійно діюча адміністративна колегія Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель встановила порушення комунальним підприємством «Київпастранс» процедури закупівлі послуг охорони об’єкту, здійснення пропускного режиму та інших послуг, пов’язаних з охороною об’єктів та особистої охорони та зобов’язала комунальне підприємство відмінити цю процедуру закупівлі.

До АМКУ оскаржувало дії КП «Київпастранс» приватне підприємство  “Група компаній Спарта”. Скаржник вважав відхилення його пропозиції неправомірним та просив зобов’язати замовника відмінити рішення, прийняті після розкриття процедури розкриття, допустити до аукціону його тендерну пропозицію та зобов’язати замовника відхилити тендерні пропозиції інших учасників ТОВ «ЦЕЗОДД “Орлан”», ДП «Вікінг» та ДП АПБ «Сокіл».

Тринадцятого липня замовником було оголошено про проведення процедури закупівлі послуг охорони об’єкту, здійснення пропускного режиму та інших послуг, пов’язаних з охороною об’єктів та особистої охорони. Очікувана вартість закупівлі 25 446 000 грн.

Свої пропозиції подали:
– ДП «Вікінг» – допущено до аукціону (лот 3, 4, 5, 7, 8);
– ТОВ «ЦЕЗОДД “Орлан”» – допущено до аукціону (лот 3, 4, 5, 7, 8);
– ПП «Группа компаній Спарта» – відхилено (лот 3, 4, 5, 7, 8);
– ПП «Шериф» – відхилено (лот 3, 4, 5, 7, 8);
– ДП «Агенство професійної безпеки “Сокіл”» – допущено до аукціону (лот 5, 7);
– ТОВ «Драккар-щит» – відхилено (лот 5);
– ТОВ «Гарант безпеки юєй» – відхилено (лот 7).

У ході розгляду скарги Колегія АМКУ встановила дискримінаційних підхід КП «Київпастранс»  під час розгляду та оцінки пропозиції.

Так, пропозиції ДП «Агенство професійної безпеки “Сокіл”»,
ДП «Вікінг» та ТОВ «ЦЕЗОДД “Орлан”» не відповідали вимогам документації та повинні були бути відхилені замовником.

Законодавством передбачена, зокрема, об’єктивна та неупереджена оцінка тендерних пропозицій та недискримінація учасників.

КП «Київпастранс» допустив порушення процедури закупівлі, у зв’язку з чим замовника зобов’язано відмінити процедуру закупівлі за лотами 3,4,5,7,8.

Разом з тим, Колегією встановлено, що пропозиція скаржника була відхилена правомірно.

Рекомендовані публікації

Додати коментар