АМКУ ВІДМОВИВ У ЗАДОВОЛЕННІ СКАРГИ ТОВ “ВОГ АЕРО ДЖЕТ” ЩОДО ЗАКУПІВЛІ ДИЗПАЛИВА УКРЗАЛІЗНИЦЕЮ

Постійно діюча адміністративна колегія з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері державних закупівель  25 серпня 2016 року розглянула скаргу ТОВ “ВОГ АЕРО ДЖЕТ” щодо порушення філією “Центр забезпечення виробництва” ПАТ “Українська залізниця” порядку проведення процедури закупівлі дизпалива по суті.  Розгляд зазначеної скарги кілька разів переносився у зв’язку з відповідним клопотанням представника Замовника (представник Укрзалізниці) через неможливість надати ним документи, витребувані Колегією.

Колегія прийняла рішення відмовити у задоволенні зазначеної скарги, оскільки доводи скаржника були спростовані матеріалами, наданими Замовником.

Разом з тим, незважаючи на подання ТОВ “ВОГ АЕРО ДЖЕТ” скарги, філією “Центр забезпечення виробництва” ПАТ “Українська залізниця” було укладено договір ТОВ “Торговий Дім” Сокар Україна”. Законодавством передбачена заборона для замовника вчиняти будь-які дії та приймати будь-які рішення щодо закупівлі, у тому числі укладати договір про закупівлю, у разі прийняття АМКУ скарги до розгляду.

У зв’язку з цим, укладений договір є нікчемним. Під час розгляду скарги Замовник з цим погодився.

 


 

Рекомендовані публікації

Додати коментар