АМКУ відмовив ДП «Міжнародний аеропорт «Бориспіль» у відстроченні терміну виконання рішення

АМКУ відмовив ДП «Міжнародний аеропорт «Бориспіль» у відстроченні терміну виконання рішення

Комітет відмовив підприємству у відстроченні сплати штрафу.

Ще у січні 2017 року АМКУ оштрафував ДП «МА «Бориспіль» загалом на 12 780 354 грн за зловживання монопольним (домінуючим) становищем на ринку спеціалізованих послуг аеропорту «Бориспіль».

У свою чергу ДП «МА «Бориспіль» подало до господарського суду міста Києва позов до Комітету про визнання рішення відомства не дійсним, проте у задоволенні позову ДП «МА «Бориспіль» було відмовлено, а згодом Постановою Київського апеляційного господарського суду апеляційну скаргу підприємства було залишено без задоволення, а рішення господарського суду міста Києва – без змін.

Постановою ж Верховного Суду касаційну скаргу ДП «МА «Бориспіль» задоволено частково, внесено деякі зміни до рішення господарського суду міста Києва, однак саме ж рішення відомства лишилось законним та обов’язковим до виконання.

Тому ДП «МА «Бориспіль» звернулось до Антимонопольного комітет України щодо продовження терміну виконання вимог одного з пунктів рішення АМКУ та щодо відстрочення сплати штрафу до моменту з’ясування відповідності банківських реквізитів, на які необхідно сплатити штраф.

Але, як вказує АМКУ у своєму рішенні, ДП «МА «Бориспіль» мало достатньо часу для виконання зобов’язань, зазначених у резолютивній частині рішення Комітету, та повинно було сплатити штраф ще у двомісячний строк з дня одержання рішення, тобто ще у 2017 році, а оскільки Комітет у червні 2018 року повідомив ДП «МА «Бориспіль» усі реквізити для сплати накладеного штрафу та пені, то аеропорт має повну можливість сплатити зазначені кошти.

Тобто, як зазначає відомство, питання відстрочення сплати ДП «МА «Бориспіль» штрафу втратило актуальність і є недоцільним.

Таким чином підприємству було відмовлено у відстроченні терміну виконання рішення.

Рекомендовані публікації

Додати коментар