АМКУ відмовив в розстроченні сплати суми штрафу

АМКУ відмовив в розстроченні сплати суми штрафу

Тепер ТОВ «ПБО «ТИСА» не зможе виплатити штраф АМКУ частинами

Так, у червні 2019 року Комітет оштрафував ТОВ «ПБО «ТИСА» на 212 637 грн за вчинення порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

Однак, у встановлений законом двомісячний строк, товариство сплатило лише частину накладеного штрафу, а саме 63 800 грн, та звернулось до Антимонопольного комітету України із заявою про часткову сплату штрафу та його розстрочення, а саме, в частині не погашеної суми 148 837 грн, з помісячним погашенням суми 25 % від залишку заборгованості до 25-ого числа кожного місяця, мотивуючи це скрутним фінансовим становищем товариства.

У відомстві ж розглянувши цю заяву встановили, що інформація, надана ТОВ «ПБО «ТИСА», зокрема, довідка податкових декларацій та довідка про фінансові результати за перше півріччя 2019 року, не підтверджена належним чином. А саме, відсутня для порівняння інформація за перше півріччя 2019 року щодо обсягів реалізації послуг, понесених витрат тощо.

Вказане дало підстави антимонопольщикам стверджувати, що наразі не вбачається підстав для розстрочення сплати залишку штрафу на чотири місяці, оскільки товариство не надало належних доказів, які б свідчили про істотне погіршення його фінансового становища, і тому АМКУ відмовив ТОВ «ПБО «ТИСА» в розстроченні сплати суми штрафу.

Висновок! Не слід нехтувати кваліфікованою юридичною допомогою та необхідно вчасно звертатись за консультацією до спеціалістів в галузі антимонопольного права.

Рекомендовані публікації

Додати коментар