АМКУ ВИЗНАВ ПОРУШЕННЯ У ВИГЛЯДІ НЕДОБРОСОВІСНОЇ КОНКУРЕНЦІЇ НА РИНКУ ВИРОБНИЦТВА ТА РЕАЛІЗАЦІЇ БЕЗАЛКОГОЛЬНИХ НАПОЇВ

Антимонопольний комітет України оштрафував ТОВ «ЕТРУС» (м. Дубляни, Львівська обл.) на 145 тис. 122 грн. 74 коп. за порушення конкурентного законодавства у вигляді поширення інформації, що вводить в оману.

Як встановив АМКУ, ТОВ «ЕТРУС» на етикетках своєї продукції: «Fruttela» Orange (Фруттела апельсинова), «Fruttela» Citrus (Фруттела цитрус) та «Fruttela» Lemon (Фруттела лимонна) поширювало неточні відомості про споживчі властивості цих напоїв.

Так, в оформлені етикетки вищезазначених напоїв товариство використовувало зображення фруктів: апельсину і лимону та словосполучення «з натуральним соком», в той час як у складі напоїв містився сік яблучний та ароматизатори.

У ході розгляду справи Комітет провів опитування споживачів, яке підтвердило, що для переважної більшості споживачів, використання неточних позначень на етикетках солодкого безалкоголь-ного сильногазованого напою, вводить їх в оману, завдяки чому зазначені порушення можуть вплинути на наміри споживачів придбати цей товар серед продукції інших виробників.

На товариство «ЕТРУС» було накладено штраф фактично у розмірі 1 відсотку доходу (виручки) від реалізації товарів за 2015 рік.

Рекомендовані публікації

Додати коментар