АМКУ ВИЗНАВ ПОРУШЕННЯ У ВИГЛЯДІ НЕДОБРОСОВІСНОЇ КОНКУРЕНЦІЇ НА РИНКУ ВИРОБНИЦТВА ТА РЕАЛІЗАЦІЇ МАСЛА СОЛОДОВЕРШКОВОГО

Антимонопольний комітет України оштрафував ДП «Старокостянтинівський молочний завод» на 790 тис. 311 грн. за поширення інформації, що вводить в оману, шляхом повідомлення неправдивих відомостей щодо назви та характеристик продукту масло солодковершкове селянське в обраний спосіб, що могло вплинути на наміри невизначеного кола осіб щодо придбання цього продукту.

Так, ДП «Старокостянтинівський молочний завод» під час виробництва масла солодковершкового селянського додавало рослинний жир (використання якого не передбачено вимогами державного стандарту України 4399:2005 «Масло вершкове. Технічні умови»). Використання при виробництві масла солодковершкового селянського рослинних жирів створює інший продукт ніж масло солодковершкове селянське, який може бути віднесений до спреду.

Разом з тим, на етикетках своєї продукції підприємство поширювало інформацію, що цей продукт – масло солодковершкове селянське.

Додавання рослинного жиру створювало за своїми характеристиками інший харчовий немолочний продукт, що здешевлювало собівартість Продукту та, як визначив АМКУ, дозволяло отримувати неправомірні переваги у конкуренції через одержання додаткового, неправомірного прибутку від реалізації Продукту з назвою «масло солодковершкове селянське».

Такі дії ДП «Старокостянтинівський молочний завод» були визнані недобросовісною конкуренцією.

 

Рекомендовані публікації

Додати коментар