АМКУ ВСТАНОВИВ ДИСКРИМІНАЦІЙНИЙ ПІДХІД ПРОКУРАТУРИ МІСТА КИЄВА ПРИ ЗАКУПІВЛІ ПАПЕРУ

До Постійно діючої адміністративної колегії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель оскаржувались дії Прокуратури міста Києва під час проведення процедури закупівлі – “ДК 016:2010- 17.12.4 Папір некрейдований (Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015 – 30197000-6  Дрібне канцелярське приладдя) (папір А-4)”.
Очікувана вартість закупівлі 650 000 грн.
За результатом аналізу скарги Колегія АМКУ встановила, що пропозиція скаржника ТОВ “Український папір” (м. Київ) була відхилена замовником неправомірно.
Так, зокрема, у складі пропозиції скаржника містились і довідка про виконання аналогічного договору, і проект договору про закупівлю, у зв’язку з “відсутністю” яких пропозиція ТОВ “Український папір” була відхилена.

Крім того Колегія АМКУ встановила, що пропозиція переможця ТОВ “Техноюг” (м. Одеса) не відповідала вимогам документації та повинна була бути відхилена замовником.
Не відхиливши пропозицію ТОВ “Техноюг”, замовник порушив вимоги частини першої статті 30 Закону  України “Про публічні закупівлі”, згідно з якою замовник відхиляє тендерну пропозицію у разі, якщо вона не відповідає умовам тендерної документації.

Законодавством передбачені, зокрема, об’єктивна та неупереджена оцінка тендерних пропозицій та недискримінація учасників.
Враховуючи наведене, Колегія АМКУ 23.12.2016 зобов’язала Прокуратуру міста Києва скасувати рішення про відхилення пропозиції скаржника та рішення про визначення переможця

Рекомендовані публікації

Додати коментар