АМКУ ВСТАНОВЛЕНО ПОРУШЕННЯ ПРИ ЗАКУПІВЛІ ПОСЛУГ ШКІЛЬНИХ ЇДАЛЕНЬ

До Постійно діючої адміністративної колегії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель звернулось товариство з обмеженою відповідальністю «ПОНТЕМ. УА» (м. Київ).
Товариство оскаржувало порушення Управлінням освіти Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації порядку проведення закупівлі послуг шкільних їдалень та неправомірне відхилення його пропозиції. Очікувана вартість закупівлі 25 444 650 грн.

Пропозиція скаржника була відхилена через відсутність у тендерній пропозиції копій особових медичних книжок деяких працівників, та через розбіжність даних в медичних книжках працівників та довідкою про наявних працівників відповідної кваліфікації. Скаржник зазначав, що документацією не передбачалось необхідність надання медичних книжок. Ним було надано довідку щодо наявності працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід за табличною формою, що визначена в додатку 4 документації, в якій у колонках 3,4,5 зазначена відповідна інформація про працівників, та стверджував, що таблиця в додатку 4 документації не передбачала зазначення будь-яких документів.

За результатами розгляду скарги Колегії АМКУ було встановлено, що пропозиція скаржника була неправомірно відхилена замовником. Згідно з додатком 4 документації учасники повинні були надати довідку про наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід, також до довідки додаються копії документів, вказаних в пунктах 3,4,5 таблиці, проте пункти 3,4,5 не містять переліку документів, які повинні надати учасники. Таким чином, скаржник не порушував вимог документації.
Такі дії замовника є порушенням принципів закупівлі, зокрема, об’єктивна та неупереджена оцінка тендерних пропозицій.

У зв’язку з цим, Колегія АМКУ 16.02.2017 зобов’язала Управління освіти Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації скасувати рішення про відхилення тендерної пропозиції ТОВ «ПОНТЕМ. УА».

Рекомендовані публікації

Додати коментар