АМКУ залишив без розгляду скаргу юридичної компанії у зв’язку з відсутністю плати за її подання

До Постійно діючої адміністративної колегії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель звернулось ТОВ «АЛЄКСЄЄВ, БОЯРЧУКОВ ТА ПАРТНЕРИ» щодо порушення замовником порядку проведення процедури закупівлі.

Замовник – Національний банк України – проводив закупівлю юридичних послуг з очікуваною вартістю закупівлі 3 393 832,50 гривень.

Скаржник повідомляв про порушення замовником порядку проведення процедури закупівлі та просив скасувати рішення про відхилення його тендерної пропозиції.

Однак, як встановила Колегія АМКУ, скарга товариства від 18.08.2017 не відповідала вимогам частини першої статті 18 Закону України «Про публічні закупівлі», оскільки не містила документу про здійснення оплати.

Враховуючи наведене, рішенням від 19.08.2017 Колегія АМКУ залишила скаргу учасника процедури закупівлі без розгляду.

Нагадуємо, що до скарги додається, зокрема, документ про здійснення оплати за подання скарги до органу оскарження, яка згідно з Постановою Кабінету Міністрів України № 291 від 23.03.2016 становить 5 тис. гривень – у разі оскарження процедури закупівлі товарів або послуг; 15 тис. гривень – у разі оскарження процедури закупівлі робіт.

Невідповідність скарги встановленим вимогам є підставою для залишення такої скарги органом оскарження без розгляду.

Рекомендовані публікації

Додати коментар