АМКУ зобов’язав філію “Львівтрансгаз” Укртрансгазу відмінити процедуру закупівлі

Постійно діюча адміністративна колегія Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель 20 червня 2017 року зобов’язала філію управління магістральних газопроводів «Львівтрансгаз» публічного акціонерного товариства «Укртрансгаз» відмінити процедуру закупівлі послуг з технічного огляду та випробувань. 

Скаржник ТОВ «Укрпрофінжинірінг» (м. Київ) звернувся до АМКУ зі скаргою та просив, зокрема, скасувати рішення про відхилення його тендерної пропозиції.
Як
встановила Колегія АМКУ, тендерна пропозиція ТОВ «Укрпрофінжинірінг» не відповідала умовам тендерної документації, а саме скаржник не надав дозвіл уповноваженого органу безпеки на виконання робіт підвищеної небезпеки. Також була відсутня копія дозволу уповноваженого органу, що підтверджує право на експлуатацію машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки. Отже, пропозиція скаржника була правомірно відхилена замовником з наведеної вище підстави.
Разом з тим, пропозиція переможця процедури закупівлі
ТОВ «КІТВІС» (м. Київ) також не відповідала вимогам тендерної документації, і також не містила копії дозволу уповноваженого органу, що підтверджує право на експлуатацію машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки. Тому тендерна пропозиція ТОВ «КІТВІС» мала бути відхилена замовником.

Таким чином, замовник застосував дискримінаційний підхід, відхиливши пропозицію ТОВ «Укрпрофінжинірінг» та не відхиливши пропозицію ТОВ «КІТВІС», яка не відповідала умовам документації та порушив право скаржника на об’єктивний та неупереджений розгляд його пропозиції.

За таких обставин права та законні інтереси скаржника можуть бути захищені шляхом зобов’язання замовника відмінити процедуру закупівлі. У зв’язку з чим, Колегія АМКУ зобов’язала  філію УМГ «Львівтрансгаз» ПАТ «Укртрансгаз» відмінити процедуру закупівлі.

 

Рекомендовані публікації

Додати коментар