АМКУ ЗОБОВ’ЯЗАВ ІЛЛІЧІВСЬКИЙ МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ ПОРТ ВНЕСТИ ЗМІНИ ДО ДОКУМЕНТАЦІЇ НА ЗАКУПІВЛЮ КОВШОВОГО НАВАНТАЖУВАЧА ВАРТІСТЮ 27 МЛН ГРН

До АМКУ оскаржило дії державного підприємства “Іллічівський морський торговельний порт” товариство з обмеженою відповідальністю «Альфатех» (Дніпропетровська обл.). Товариство просило зобов’язати замовника внести зміни до тендерної документації щодо закупівлі ковшового навантажувача.

Скаржник посилався на наявність дискримінаційних вимог у тендерній документації та просив, зокрема, зобов’язати замовника внести зміни в документацію щодо швидкості ковшого навантажувача вперед/назад та висоти по даху кабіни.

Дев’ятнадцятого вересня було розпочато процедуру закупівлі з очікуваною вартістю 27 млн грн.

Недопущення дискримінації учасників торгів – законодавчий принцип.

Враховуючи, що замовник не надав підтвердження того, що всім у сукупності технічним вимогам до ковшового навантажувача, зазначеним у тендерній документації, відповідає продукція щонайменше двох виробників, Постійно діюча адміністративна колегія з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель сьогодні зобов’язала замовника внести зміни до документації конкурсних торгів.

Рекомендовані публікації

Додати коментар