АМКУ ЗОБОВ’ЯЗАВ МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ СКАСУВАТИ РІШЕННЯ ПРО ВІДХИЛЕННЯ ПРОПОЗИЦІЇ УКРГАЗВИДОБУВАННЯ ЩОДО ЗАКУПІВЛІ БЕНЗИНУ

До Антимонопольного комітету України 09.11.2016 звернулось публічне акціонерне товариство «Укргазвидобування» (м. Київ) щодо неправомірного відхилення його пропозиції у процедурі закупівлі бензину автомобільного А-95.

У ході розгляду скарги, Постійно діюча адміністративна колегія Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель встановила, що пропозиції були подані дев’ятьма учасниками, вісім з яких відхилено у зв’язку з не відповідністю умовам тендерної документації та кваліфікаційним критеріям (пропозиції ТОВ «ПРІНТ ІНЖІНІРІНГ ТРЕЙД», ПП «ОККО-Бізнес Контракт», ТОВ «ТЕХОЙЛ РІТЕЙЛ», ПАТ «Укргазвидобування», ТОВ «ТК “МАНГО – ТРЕЙД”», ТОВ «МАЯК-ПІВДЕНЬ», ТОВ «АДВАНСЕН ТРЕЙД», ТОВ «КИЇВАГРОНАФТОТРЕЙД»). До аукціону було допущено тендерну пропозицію ТОВ «ТРЕЙД КОММОДІТІ».

Підставою відхилення пропозиції ПАТ «Укргазвидобування» була невідповідність бензину, запропонованого ПАТ «Укргазвидобування», стандарту, а саме не зазначено обов’язковий показник «вміст марганцю».

Разом з тим, в складі пропозиції скаржника містився Сертифікат відповідності, в якому вказувалось про відповідність бензину вимогам ДСТУ 7678:2015 «Бензини автомобільні Євро. Технічні умови».

Документація не містила умови про те, що кожен документ, наданий учасником, повинен містити усі показники, встановлені ДСТУ 7678:2015 «Бензини автомобільні Євро. Технічні умови».

Отже, враховуючи викладене, замовником було неправомірно відхилено пропозицію ПАТ «Укргазвидобування».

Міністерство оборони України зобов’язано скасувати рішення про відхилення тендерної пропозиції ПАТ «Укргазвидобування».

Постійно діюча адміністративна колегія Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель 29.11.2016 зобов’язала Міністерство оборони України скасувати рішення про відхилення тендерної пропозиції публічного акціонерного товариства «Укргазвидобування».

Рекомендовані публікації

Додати коментар