АМКУ зобов’язав Міністерство оборони України скасувати рішення про визначення переможця закупівлі посудомийної машини

Постійно діюча адміністративна колегія Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель зобов’язала замовника – Міністерство оборони України – скасувати рішення про визначення переможцем  ТОВ «Торговий дім «С-Проф» процедури закупівлі  – частини універсальних машин (не побутові посудомийні машини). Очікувана вартість закупівлі – 3 166 154 гривень.

До Колегії АМКУ звернулось ТОВ «Пролог ЛТД» щодо порушення замовником порядку проведення процедури закупівлі та просило зобовязати замовника скасувати рішення про визначення переможцем процедури закупівлі ТОВ «ТД С-Проф».

Як встановила Колегія АМКУ, у пропозиції переможця був відсутній гарантійний талон на товар (посудомийну машину), який пропонується до постачання.
Окрім того, ТОВ «ТД С-Проф» завантажило цінову пропозицію, в якій зазначено, що товариство  зобов’язується підписати договір не раніше, ніж через 10 робочих днів та не пізніше, ніж через 20 робочих днів, що не відповідає вимогам Закону України «Про особливості здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для гарантованого забезпечення потреб оборони».
Не звернувшись до ТОВ «ТД С-Проф» за усуненням порушень, замовник порушив вимоги частини четвертої статті 6 Закону України «Про особливості здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для гарантованого забезпечення потреб оборони».

Колегія АМКУ 14.09.2017 зобов’язала Міністерство оборони України скасувати рішення про визначення переможця.

Рекомендовані публікації

Додати коментар