АМКУ ЗОБОВ’ЯЗАВ СЛУЖБУ АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ СКАСУВАТИ РІШЕННЯ ПО ЗАКУПІВЛІ РОБІТ З РЕМОНТУ ДОРОГИ

Дванадцятого вересня Постійно діючою адміністративною колегією Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері державних закупівель було оголошено перерву в розгляді скарг товариства з обмеженою відповідальністю “Автомагистраль-Південь” та товариства з обмеженою відповідальністю “Техно-Буд-Центр” щодо порушення Службою автомобільних доріг у Дніпропетровській області порядку проведення двох процедур закупівлі поточного середнього ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення Н – 11 Дніпропетровськ – Миколаїв (через м. Кривий Ріг) на ділянці км 53 + 424 (окремими ділянками).

Оголосили перерву з метою звернення до Державної архітектурно-будівельної інспекції України для з’ясування обов’язковості отримання дозволу та/або ліцензії на проведення відповідних робіт.

Скаржники ТОВ “Техно-Буд-Центр” та  ТОВ “Автомагистраль-Південь” звернулись до Колегії 12.08.2016 та просили, зокрема, перевірити пропозиції конкурсних торгів усіх учасників процедур закупівель на предмет відповідності їх умовам документації конкурсних торгів, прийняти рішення про встановлення порушень замовником, зобов’язати останнього скасувати рішення про відхилення пропозицій конкурсних торгів скаржників та про визначення переможця.

Всього було подано пропозиції 11 учасників, з них пропозиції 9 учасників були відхилені.

Пропозиції скаржників були відхилені замовником з наступних підстав:
– відсутній автентичний переклад з російської мови документів стосовно персоналу та не надано копії трьох аналогічних договорів згідно наданої довідки (ТОВ “Автомагистраль- Південь”);

– відсутні аналогічні договори за 2012 – 2014 рр. та відсутні копії форм КБ – 2в “Акт приймання виконаних будівельних робіт” КБ – 3 “Довідка про вартість виконаних будівельних робіт та витрати” щодо надання послуг по аналогічним договорам за 2012 – 2014 рр. (ТОВ “Техно-Буд-Центр”).

При цьому було виявлено, що в складі пропозиції переможця ТОВ “ДБУ “Аерошляхбуд” не було надано копії ліцензії та/або дозволу на проведення відповідних робіт. Зі слів представника замовника такий вид діяльності не ліцензується.
Державна архітектурно-будівельна інспекція України повідомила Колегію про те, що середній/поточний ремонт не відноситься до будівництва.

За результатом розгляду скарги ТОВ “Техно-Буд-Центр” Колегія прийняла рішення скасувати всі рішення, прийняті після розкриття пропозицій.

В задоволенні скарги ТОВ “Автомагистраль- Південь” було відмовлено.

Рекомендовані публікації

Додати коментар