АМКУ зобов’язав «Укренерго» скасувати рішення про визначення переможця процедури закупівлі

Постійно діюча адміністративна колегія Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель зобов’язала замовника – Державне підприємство «Національна енергетична компанія «Укренерго» – скасувати рішення про визначення переможцем ТОВ «НТТ ЕНЕРГІЯ» процедури закупівлі – технічне переоснащення системи гарантованого живлення Південно-Західної ЕС, мережеве обладнання. Очікувана вартість закупівлі – 5 494 860 грн без ПДВ.

До Колегії АМКУ звернулось ТОВ «ЕНЕРГО-ТЕХНІК» щодо порушення замовником порядку проведення процедури закупівлі.

Як встановив орган оскарження, у складі пропозиції переможця були відсутні додатки до договору аналогічного предмету закупівлі, що були невід’ємною частиною цього договору, що в свою чергу свідчить, що пропозиція ТОВ «НТТ ЕНЕРГІЯ» не відповідала умовам документації.
Окрім того, ТОВ «НТТ ЕНЕРГІЯ» не надало документального підтвердження терміну експлуатації акумуляторних батарей не менше 10-12 років, хоча таке підтвердження вимагалось замовником.

Як зазначає орган оскарження, враховуючи невідповідність пропозиції переможця умовам документації, така пропозиція мала би бути відхилена ДП «Національна енергетична компанія «Укренерго».

І з огляду на це 26.09.2017 Колегія АМКУ зобов’язала ДП «Національна енергетична компанія «Укренерго» скасувати рішення про визначення переможцем процедури закупівлі ТОВ «НТТ ЕНЕРГІЯ».

Рекомендовані публікації

Додати коментар