АМКУ ЗОБОВ’ЯЗАВ УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ В КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ СКАСУВАТИ РІШЕННЯ ПРО ВІДХИЛЕННЯ ПРОПОЗИЦІЇ УЧАСНИКА

До Постійно діючої адміністративної колегії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель оскаржувались дії Управління освіти і науки Славутицької міської ради Київської області під час проведення процедури закупівлі – ДК 016:2010- 56.29.2 “Послуги їдалень” (послуги їдалень з організації харчування вихованців дошкільних на навчальних закладів та дитячого будинку “Центр захисту дітей”).  Очікувана вартість закупівлі – 9 333 019,94 гривень.

Колегією АМКУ було встановлено, що пропозиція скаржника ФОП Білоуса Валерія Анатолійовича відхилена замовником неправомірно.

Так, за результатом розгляду частини тендерних пропозицій на відповідність учасників кваліфікаційним критеріям, інформації і документів, що містять технічний опис предмета закупівель, замовник до участі в аукціоні допустив трьох учасників, в тому числі і скаржника.
Разом з тим, після  проведення електронного аукціону, тендерна пропозиція ФОП Білоуса Валерія Анатолійовича була відхилена замовником в зв’язку з тим, що “проектом договору не враховано особливостей предмету договору, зокрема в додатках до договору відсутній розрахунок вартості харчування вихованців дошкільних навчальних закладів та дитячого будинку «Центр захисту дітей»”.
Однак, тендерною документацією не передбачалось надання учасниками проекту договору та розрахунків вартості послуг за одиницю до цього договору.
У зв’язку з цим, вчора Колегія АМКУ зобов’язала замовника скасувати рішення про відхилення пропозиції скаржника та всі рішення, прийняті після.

Рекомендовані публікації

Додати коментар