АМКУ ЗОБОВ’ЯЗАВ ВІДДІЛ ОСВІТИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ РДА ВНЕСТИ ЗМІНИ ДО ДОКУМЕНТАЦІЇ КОНКУРСНИХ ТОРГІВ

Постійно діюча адміністративна колегія з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері державних закупівель прийняла рішення зобов’язати замовника – Відділ освіти Миколаївської РДА Миколаївської області внести зміни до документації конкурсних торгів.

До АМКУ зі скаргою щодо порушення Відділом освіти Миколаївської РДА Миколаївської області  порядку проведення процедури закупівлі одного шкільного автобусу в серпні звернулось ТОВ «Радіал-Україна». Скаржник посилався на наявність дискримінаційних вимог у тендерній документації та просив, зокрема, зобов’язати замовника внести зміни в документацію, виключивши вимогу щодо об’єму двигуна.

Постійно діюча адміністративна колегія з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері державних закупівель прийняла скаргу та призначила її розгляд на 05.09.2016.

На запит Колегії замовник жодних пояснень по суті скарги не надав.
На засідання Колегії 05.09.2016 не з’явились ні скаржник, ні замовник, у зв’язку з чим Колегія перенесла слухання на 09.09.2016.

Недопущення дискримінації учасників торгів – законодавчий принцип. Враховуючи те, що замовник не довів необхідність встановлення в документації вимог стосовно об’єму двигуна автобуса, Постійно діюча адміністративна колегія з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері державних закупівель зобов’язала замовника внести зміни до документації конкурсних торгів.


 

Рекомендовані публікації

Додати коментар