АМКУ ЗОБОВ’ЯЗАВ ВІДМІНИТИ ПРОЦЕДУРУ ЗАКУПІВЛІ ПОСЛУГИ З ДНОПОГЛИБЛЕННЯ В ПОРТУ “ЮЖНИЙ”

До АМКУ 30.09.2016 оскаржило дії Южненської філії державного підприємства «Адміністрація морських портів України» (адміністрація морського порту «Южний») дочірнє підприємство «Ван Оорд Україна»  компанії «Ван Оорд  дреджинг  ендмарін контракторс Б. В.» (м. Одеса).

Скаржник у своїй скарзі повідомляв про порушення замовником порядку проведення процедури закупівлі та просив, зокрема, визнати незаконним та скасувати рішення замовника про відхилення його кваліфікаційної пропозиції та про визнання переможцем процедури закупівлі товариства з обмеженою відповідальністю «Ян Де Нул Україна» (м. Одеса).

Розпочато процедуру закупівлі 29 лютого 2016 року з очікуваною вартістю 1 007 528 144 (один мільярд сім мільйонів п’ятсот двадцять вісім тисяч сто сорок чотири) грн.

Постійно діюча адміністративна колегія Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері державних закупівель встановила, що жодна із пропозицій учасників процедури закупівлі не відповідає вимогам, вказаним в документації замовника.

Колегія АМКУ зобов’язала Южненську філію державного підприємства «Адміністрація морських портів України» (адміністрація морського порту «Южний») відмінити процедуру попередньої кваліфікації закупівлі робіт з реконструкції морського підхідного каналу та внутрішніх водних підходів до глибоководних причалів порту «Южний».

Рекомендовані публікації

Додати коментар