АМКУ ЗОБОВ’ЯЗАВ ЗАПОРІЗЬКИЙ АЕРОПОРТ СКАСУВАТИ РІШЕННЯ ПО ЗАКУПІВЛІ РОБІТ З БУДІВНИЦТВА ОГОРОДЖЕННЯ АЕРОПОРТУ

Постійно діюча адміністративна колегія з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері державних закупівель зобов’язала комунальне підприємство «Міжнародний аеропорт Запоріжжя» скасувати всі рішення, прийняті після розкриття пропозицій конкурсних торгів учасників процедури закупівлі.

До АМКУ зі скаргою щодо порушення КП «Міжнародний аеропорт Запоріжжя» порядку проведення процедури закупівлі «Будівництво об’єкту “Огородження та система технічного нагляду і контролю доступу по периметру охоронної зони обмеженого доступу КП “Міжнародний аеропорт Запоріжжя”» в кінці липня звернулось ТОВ «Галс-Бора».

ТОВ «Галс-Бора» просило зобов’язати замовника скасувати рішення про відхилення його пропозиції конкурсних торгів та зобов’язати замовника скасувати рішення про визначення переможця процедури закупівлі та провести повторну оцінку пропозицій конкурсних торгів.

Як встановила Колегія, замовником КП “Міжнародний аеропорт Запоріжжя”»  було застосовано дискримінаційний підхід під час розгляду та оцінки пропозицій конкурсних торгів – відхилено пропозицію скаржника ТОВ «Галс-Бора»  та не відхилено пропозицію переможця конкурсних торгів ТОВ «Сіно-Форт, Лтд», яка не відповідала умовам документації конкурсних торгів.

Так, зокрема, у пункті 1 документу «Пропозиція конкурсних торгів» ТОВ «Сіно-Форт, Лтд» було зазначено: «авансовий платіж (попередня оплата) 30%, поетапні платежі після підписання актів виконаних робіт протягом 15 днів». Також в складі пропозиції переможця відсутні додатки до договорів субпідряду та підряду, які обов’язково надаються, як підтвердження досвіду виконання робіт за останні три роки і це є важливими вимогами.

Отже, пропозиція переможця процедури закупівлі ТОВ «Сіно-Форт, Лтд» не відповідала умовам документації, а тому замовник КП «Міжнародний аеропорт Запоріжжя» мав її відхилити.

Враховуючи положення законодавства у сфері державних закупівель, орган оскарження прийняв рішення про встановлення порушення КП «Міжнародний аеропорт Запоріжжя» процедури закупівлі та зобов’язав скасувати всі рішення, прийняті після розкриття пропозицій конкурсних торгів учасників процедури закупівлі.

Рекомендовані публікації

Додати коментар