АНАЛОГІЧНІ ДОГОВОРИ ТА БАНАЛЬНА ПОМИЛКА УЧАСНИКА

До Постійно діючої адміністративної колегії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері державних закупівель звернулось товариство з обмеженою відповідальністю “Час мрій” (м. Київ) зі скаргою щодо порушення Управлінням праці та соціального захисту населення Олевської районної державної адміністрації Житомирської області порядку проведення процедури закупівлі послуг з організації шкільного харчування.

Скаржник повідомляв про порушення замовником порядку проведення вищевказаної процедури, зокрема, принципів об’єктивності, неупередженої оцінки та недискримінації учасників. Просив скаржник зобов’язати замовника скасувати рішення про відхилення його пропозиції та переглянути рішення про акцепт пропозиції учасника закупівель ТОВ “Військторг”.

Як встановила Колегія АМКУ, пропозиція ТОВ “Час мрій” була відхилена з підстави відсутності документально підтвердженого досвіду виконання аналогічних договорів (копії аналогічних договорів з бюджетною установою, строк дії якого вичерпано).

Так, згідно з умовами документації конкурсних торгів, від учасника Процедури закупівлі вимагалось надання копій аналогічних договорів з бюджетною установою або відповідної довідки, якщо такими договорами передбачалось нерозголошення комерційної таємниці.

В свою чергу ТОВ “Час мрій” надало у складі пропозицій конкурсних торгів довідку про досвід виконання аналогічних договорів, в якій в стовпчику “Замовник, адреса, ПІБ керівника” у якості замовників зазначені голови батьківських комітетів загальноосвітніх навчальних закладів.

Отже, пропозиція скаржника, а саме довідка про досвід виконання аналогічних договорів, не відповідала встановленим замовником вимогам, та, відповідно, була відхилена замовником правомірно.

В зв’язу з відсутністю підстав для задоволення скарги, Постійно діюча адміністративна колегія Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері державних закупівель 21.10.2016 відмовила ТОВ “Час мрій” у задоволенні його скарги.

Наша компанія надає широкий спектр юридичних послуг, в тому числі в сфері закупівель. Звертайтесь до нас і ви отримаєте кваліфіковану допомогу з питань проведення закупівель та їх оскарження.

Рекомендовані публікації

Додати коментар