Антимонопольщики Хмельницька з’ясовуватимуть хто винен за зрив опалювального сезону

Антимонопольщики Хмельницька з’ясовуватимуть хто винен за зрив опалювального сезону

Хмельницьке тервідділення АМКУ повідомило про початок розгляду справи проти ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» за ознаками зловживання ним монопольним (домінуючим) становищем.

Річ у тому, що ТОВ «Шепетівка Енергоінвест», яке надає послуги з централізованого теплопостачання для населення, рішенням виконавчого комітету Шепетівської міської ради було зобов’язане розпочати опалювальний сезон 2017/2018 з 23 жовтня 2017 року. Однак, як зазначають антимонопольщики, станом на 03.11.2017 року опалення в помешканнях жителів м. Шепетівка так і не було включено.

Оскільки ж товариство не зазнає значної конкуренції на ринку і є єдиним надавачем вказаних послуг в м. Шепетівка, то, за визначенням тервідділення АМКУ, такі дії ТОВ «Шепетівка Енергоінвест», які полягають у ненаданні послуг з централізованого опалення споживачам м. Шепетівка, є порушенням вимог Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 р. №630, і містять ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

Наразі збір доказів у справі триває.

Рекомендовані публікації

Додати коментар