Антимонопольщики Івано-Франківська дозволили створити Консорціум «СИСТЕМА ЕКО ІННОВАЦІЙ»

Антимонопольщики Івано-Франківська дозволили створити Консорціум «СИСТЕМА ЕКО ІННОВАЦІЙ»

Орган Комітету надав дозвіл на узгоджені дії у вигляді створення об’єднання 8-ми суб’єктів господарювання.

Так, до Івано-Франківського тервідділення АМКУ звернулись ПП «АЛЬФА ЕНЕРГО ГРУП», ТОВ «ТЕХНОРЕЙЛ», ТОВ «НВП «ІНДІГО», ТОВ «НТМА», ТОВ «ЕКО ІНДІГО», ТОВ «ЕКО 777», ТОВ «КАЛУШ БРОВАР ДИСТРИБ’ЮШЕН», ПП «ВЕСТХІМ» щодо надання дозволу на узгоджені дії у вигляді створення Консорціуму «СИСТЕМА ЕКО ІННОВАЦІЙ».

Консорціум є тимчасовим, відкритим господарським об’єднанням юридичних осіб, що створюється для досягнення його учасниками певної спільної господарської мети (реалізації цільових програм, науково-технічних, будівельних проектів тощо), термін діяльності якого складає 10 років з моменту проведення державної реєстрації та при необхідності із правом продовження терміну дії.

У свою чергу тервідділення АМКУ встановило, що учасники вказаного консорціуму здійснюють діяльність на різних товарних ринках, мають конкурентів на ринках в межах Івано- Франківської області, а їх частки є несуттєвими.

Як зазначає орган Комітету, провівши дослідження й проаналізувавши відповідну інформацію та матеріали, працівники відомства, не виявили фактів, які б свідчили про намагання суб’єктів господарювання монополізувати товарні ринки, усунути з ринків інших суб’єктів господарювання або обмежити доступ на ринки інших суб’єктів господарювання, покупців, продавців, чи в інший спосіб обмежити конкуренцію.

Тому Івано-Франківське тервідділення АМКУ надало дозвіл на узгоджені дії у вигляді створення Консорціуму «СИСТЕМА ЕКО ІННОВАЦІЙ».

Рекомендовані публікації

Додати коментар