Апеляційний суд підтвердив наявність недобросовісної конкуренції в діях ТОВ «Терра Фуд»

Апеляційний суд підтвердив наявність недобросовісної конкуренції в діях ТОВ «Терра Фуд»

Рівненський апеляційний господарський суд залишив рішення Господарського суду Вінницької області без змін, а апеляційну скаргу ТОВ «Терра Фуд» – без задоволення.

У вересні 2017 року суд підтримав висновки антимонопольщиків, що інформація про сири «ТЕРРА ФУД»- «Тільки натуральне 100%» – була правомірно визнана такою, що вводить в оману споживачів.

Однак товариство звернулось до апеляційної інстанції зі скаргою про визнання недійсним та скасування рішення господарського суду про визнання дій ТОВ «Терра Фуд» недобросовісною конкуренцією і застосування штрафних санкцій.

У свою чергу Рівненський апеляційний господарський суд визнав, що рішення Господарського суду Вінницької області відповідає матеріалам справи, ґрунтується на чинному законодавстві, а доводи скаржника, викладені в апеляційній скарзі, не спростовують обґрунтованих висновків суду першої інстанції.

Нагадаємо, 31 березня 2016 року орган Комітету оштрафував ТОВ “ТЕРРА ФУД” на 40 тис. грн за порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції.

Антимонопольщики встановили, що поширення товариством на упаковках сиру твердого та в телерекламі неточної інформації «ТІЛЬКИ НАТУРАЛЬНЕ 100 %», вводило споживачів в оману.

Так, розміщуючи на упаковках (етикетках) сиру твердого, в рекламі його на телебаченні, напису «ТІЛЬКИ НАТУРАЛЬНЕ 100%», за умови піддавання промисловій переробці сировини, з якої виготовлено продукт, з додавання при його виробництві консервантів, барвників, інших хімічних сполук, згідно з ДСТУ 6003:2008 «Сири тверді», товариство поширювало інформацію щодо переваг цього сиру твердого порівняно з аналогічним харчовим продуктом інших виробників, що, в свою чергу, було оманливою інформацією.

Рекомендовані публікації

Додати коментар