Апостолівська міська рада Дніпропетровської області затвердила необґрунтовані тарифи на водопостачання

Дніпропетровське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України визнало дії Апостолівської міської ради порушенням законодавства про захист економічної конкуренції.

Як встановлено тервідділенням, виконавчий комітет Апостолівської міської ради своїм рішення від 08.09.2016 року № 127 «Про встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, затвердив тарифи, що надаються КП «Апостоловеводоканал» на послуги з централізованого постачання холодної води (з використанням внутрішньобудинкових систем), які не мали належного економічного обґрунтування.

Отже, виконкомом було легітимізоване порушення законодавства про захист економічної конкуренції, яке вчиняло КП «Апостоловеводоканал», чим посилено шкідливі наслідки. Адже, у споживачів категорії населення у м. Апостолове, зокрема населення багатоквартирних будинків, де розташовані мережі КП «Апостоловеводоканал», відсутня альтернатива вибору надавача послуг з централізованого постачання холодної води (з використанням внутрішньобудинкових систем).

У ході розгляду справи порушення виконавчого комітету Апостолівської міської ради було припинено.

Рекомендовані публікації

Додати коментар