Білоцерківський центр медико-санітарної допомоги уклав договір після подання учасником скарги до АМКУ. Врешті-решт процедуру довелось відмінити.

Комунальний заклад «Білоцерківський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» 27.02.2017 оголосив про проведення процедури відкритих торгів на закупівлю –  Фармацевтична продукція (лікарські засоби для лікування хвороб нервової системи) з очікуваною вартістю 300 000 грн.

Свої пропозиції подали ТОВ «ХАРКІВСЬКЕ ФАРМАЦЕВТИЧНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЗДОРОВ’Я НАРОДУ» з ціновою пропозицією 246 453,10 грн.; ТОВ «ЧЕРНІВЦІФАРМАЦІЯ» з ціновою пропозицією 298 977,25 грн. та Державна акціонерна компанія «Ліки України» з ціновою пропозицією 299 720,73 грн.

Переможцем було визначено ТОВ «ХАРКІВСЬКЕ ФАРМАЦЕВТИЧНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЗДОРОВ’Я НАРОДУ», з яким 28.03.2017 було укладено договір.

Разом з тим, напередодні, 27.03.2017 до Постійно діючої адміністративної колегії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель звернулось ТОВ «ЧЕРНІВЦІФАРМАЦІЯ».
Так, відповідно до частини сьомої ст. 18 Закону України «Про публічні закупівлі» у разі прийняття скарги до розгляду електронна система закупівель автоматично призупиняє початок електронного аукціону та не оприлюднює договір про закупівлю і звіт про результати проведення процедури закупівлі. Замовнику забороняється вчиняти будь-які дії та приймати будь-які рішення щодо закупівлі, у тому числі укладення договору про закупівлю, крім дій, спрямованих на усунення порушень, зазначених у скарзі.
Укладення договору про закупівлю під час оскарження забороняється.

Отже, як бачимо, замовник на наступний день після подання суб’єктом оскарження ТОВ «ЧЕРНІВЦІФАРМАЦІЯ» скарги, уклав договір з  ТОВ «ХАРКІВСЬКЕ ФАРМАЦЕВТИЧНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЗДОРОВ’Я НАРОДУ».

ТОВ «ЧЕРНІВЦІФАРМАЦІЯ» у скарзі просило відмінити всі рішення замовника прийняті після розкриття тендерних пропозицій та зобов’язати замовника дискваліфікувати пропозицію ТОВ «ХАРКІВСЬКЕ ФАРМАЦЕВТИЧНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЗДОРОВ’Я НАРОДУ», а в разі неможливості виправити допущені помилки – відмінити процедуру закупівлі.
Своїм рішенням від 14.04.2017 Колегія АМКУ зобов’язала замовника скасувати рішення про визначення переможцем ТОВ «ХАРКІВСЬКЕ ФАРМАЦЕВТИЧНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЗДОРОВ’Я НАРОДУ».

Тому, згідно з Протоколом від 19.04.2017 № 23 на підставі рішення Колегії АМКУ від 14.04.2017, замовник скасував рішення про визначення переможцем ТОВ «ХАРКІВСЬКЕ ФАРМАЦЕВТИЧНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЗДОРОВ’Я НАРОДУ» та відмінив процедуру закупівлі – Фармацевтична продукція (лікарські засоби для лікування хвороб нервової системи).

У вчорашньому протоколі замовник також зазначив, що в зв’язку з тим, що потреба в закупівлі даної продукції залишається незмінною – вирішив розпочати нову процедуру закупівлі.

 

Рекомендовані публікації

Додати коментар